خدمات آسوگروپ

در اینجا کلیه خدمات آسوگروپ که به مهاجران و  گردشگران کشور اسپانیا ارائه میشود را متذکر شده ایم. جهت کسب اطلاعات بیشتر در این رابطه با مشاورین آسوگروپ همراه باشید…

بهترین خدمات گردشگری شهری به همراه لیدر فارسی زبان برای آژانس های مسافرتی

اجاره خودرو سواری ون برای افراد و یا آژانس های مسافرتی

اجاره هتل یا آپارتمان برای افراد و یا آژانس های مسافرتی

جهت دریافت مشاوره تخصصی رایگان، لطفا نام و شماره تماس خود را وارد نمائید …

اخذ اقامت اسپانیا یکی از خدمات آسوگروپ

یکی از اصلی ترین خدمات آسوگروپ اخذ اقامت دائم اسپانیا است. که به روش های گوناگون و البته با توجه به شرایط و علایق و سلایق شما انتخاب میشود. در ادامه نمونه هایی را ذکر کرده ایم. با ما همراه باشید…

اقامت اسپانیا از طریق بیزنس پلن

مهاجرت به اسپانیا از طریق بیزنس پلن به این معناست که شما با ایجاد یک کسب و کار یا سرمایه‌گذاری در اسپانیا، می‌توانید ویزای مخصوص مهاجرت کسب کرده و در این کشور زندگی کنید. برای این منظور، باید یک طرح کسب و کار قابل قبول به همراه سرمایه‌گذاری مناسب ارائه دهید و شرایط مشخصی را برآورده کنید. پس از تأیید بیزنس پلن توسط مقامات مهاجرتی اسپانیا و انجام مراحل مربوطه، ویزای مهاجرت و سپس اقامت برای شما صادر می‌شود. شما میتوانید برای اطلاع از شرایط و کسب اطلاعات بیشتر از مشاورین گروه مهاجرتی و گردشگری آسو کمک بگیرید تا در سریع ترین زمان ممکن به ساده ترین روش، اقامت خود را دریافت نمایید.

اقامت اسپانیا با ثبت شرکت

اگر قصد دریافت اقامت اسپانیا با ثبت شرکت را دارید میبایست شما با تأسیس یک شرکت در اسپانیا و تأیید اثر مثبت آن بر اقتصاد این کشور، می‌توانید ویزای مخصوص مهاجرت و سپس اقامت این کشور را کسب نمایید. برای این منظور باید شرکتی را ثبت کنید، سرمایه‌گذاری مناسبی در آن انجام دهید و معیارهای مشخصی را ارضا کنید. پس از تأیید اثر مثبت شرکت توسط مقامات مهاجرتی اسپانیا و انجام مراحل اداری و قانونی مربوطه، ویزای مهاجرت و سپس اقامت برای شما صادر می­گردد.

اقامت اسپانیا از طریق کارآفرینی

دریافت اقامت اسپانیا از طریق کارآفرینی به معنای ایجاد یک کسب و کار موفق در این کشور است که منجر به ایجاد اشتغال و افزایش ارزش اقتصادی می‌شود. با این هدف، نیاز است شما یک بیزنس پلن قابل قبول ارائه داده و سرمایه‌گذاری مناسبی در این کسب و کار انجام دهید. پس از تأیید برنامه کارافرینی توسط مقامات مهاجرتی اسپانیا و انجام روال اداری و کاغذ بازی های لازم، ویزای مهاجرت و سپس اقامت برای شما صادر خواهد شد که به شما اجازه می‌دهد در این کشور مقیم شده و زندگی کرده و کسب و کار خود را اداره کنید. فراموش نکنید برای تحقق رویای زندگی در اروپا فقط کافیست با مشاورین آسو گروپ تماس بگیرید.

کارآفرینی در اسپانیا یکی از خدمات آسوگروپ

گروه مهاجرتی و گردشگری آسو این امکان را به شما میدهد تا در صورت تمایل بتوانید در کشور محل اقامت خود، کارآفرینی نموده و کسب و کار خود را ایجاد نمایید.