نحوه گرفتن پاسپورت در اسپانیا

نحوه گرفتن پاسپورت در اسپانیا

نحوه گرفتن پاسپورت در اسپانیا

نحوه گرفتن پاسپورت در اسپانیا

پس از دریافت اقامت دائم و اینکه شهروندی کشور اسپانیا را دریافت نمودید. می توانید درباره نحوه گرفتن پاسپورت اسپانیا مطالعه و اقدام نمایید. با اخذ پاسپورت اسپانیایی مانند فردی که در این کشور متولد شده است. دارای تمامی حقوق می باشید. حق کار و زندگی حق رای دادن و حق زندگی در این کشور تا هر زمانی که بخواهید. امکان سفر به همه جهان به عنوان یک شهروند اروپایی.

جهت کسب اطلاعات درباره امور مهاجرت با گروه مشاوران آسوگروپ در ارتباط باشید…

اگر به دنبال راهی برای دریافت اقامت در اسپانیا هستید در ادامه با ما همراه باشید…

پاسپورت اسپانیایی

پاسپورت هایی که صادر می شود. از یک تراشه الکترونیکی برخوردارند. که تمامی اطلاعات فرد را درون خود دارد. پاسپورت های بیومتریک دارای 32 صفحه هستند. رنگ آنها قرمز تیره یا همان زرشکی است. در صفحه اول آن عکس و اطلاعات شخصی فرد و شماره پاسپورت ، اثر انگشت وجود دارد. به شهروندان اسپانیایی بر اساس نیاز یکی از 4 نوع پاسپورت داده می شود. توجه داشته باشید پاسپورت استاندارد برای سفرهای عادی و روزمره شهروندان است.
پاسپورت های جمعی، دارای 3 ماه اعتبار است و برای سفرهای زیارتی که با آن کشورها قرارداد دو جانبه دارند صادر می شود.
و پاسپورت دیپلماتیک، برای مقامات و مسئولین دولتی صادر می شود.
پاسپورت رسمی و خدماتی، این نوع پاسپورت برای نمایندگان دولت برای امور تجاری صادر می شود.

تمدید اقامت سال اول در اسپانیا چگونه انجام میشود؟

<yoastmark class=

مدرک شناسایی ملی یا DNI به جای پاسپورت

شهروندان اسپانیایی می توانند به سرتاسر اتحادیه اروپا و نیز منطقه اقتصادی اروپا و سوئیس با دریافت مدرک شناسایی ملی یا همان DNI سفر کنند.

دریافت اقامت دائم بعد از 5 سال در اسپانیا چگونه است؟

مزیت های پاسپورت اسپانیایی

این پاسپورت تا زمانی که اعتبار دارد. می تواند برای شما مزیت هایی را داشته باشد که در ادامه به بیان آن می پردازیم…

می توانید به دفعات و مستقل به اسپانیا سفر کنید. همچنین به سرتاسر دنیا به عنوان شهروند اسپانیایی به کشورهای اتحادیه اروچا را می دهد. بهتر است بدانید که پاسپورت اسپانیا دارای سومین گذرنامه ارزشمند در جهان می باشد. که با داشتن آن می توانید به 156 کشور جهان بدون اخذ ویزا سفر کنید.
تبعه های برخی از کشور ها می توانند تابعیت کشور قبلی خود را حفظ کنند و با داشتن شهروندی اسپانیا پاسپورت این کشور را نیز دریافت کنند.

همه چیز درباره هزینه های حمل و نقل در اسپانیا و همچنین هزینه های زندگی در اسپانیا را بدانید!

نحوه گرفتن پاسپورت اسپانیا

یکی از شرایط اولیه برای گرفتن پاسپورت اسپانیا دریافت شهروندی این کشور می باشد.

بعد از 10 سال از اقامت قانونی که در این کشور داشته اید. می توانید اقدام به دریافت شهروندی نمایید. در برخی موارد مانند ازدواج با یک تبعه اسپانیایی و یا داشتن پدر یا مادر اسپانیایی راه را برای شهرونی این کشور هموار تر می کند. و شرط 10 ساله دیگر نیازی نیست. ولی عدم سوء پیشینه و مسلط بودن به زبان اسپانیایی را باید داشته باشید.

جهت دریافت اقامت با اجازه کار در اسپانیا کلیک کنید…

پروسه درخواست پاسپورت اسپانیا

ابتدا برای اقدام به دریافت پاسپورت کشور اسپانیا همانطور که قبلا بیان شد بعد از 10 سال از اقامت در این کشور، می توانید به وزارت امور خارجه، ایستگاه پلیس محلی، و یا سفارت و کنسولگری اسپانیا مراجعه نمایید. برای درخواست پاسپورت و یا حتی تمدید آن، باید مدارک شناسایی معتبر و یا مدرک شناسایی ملی DNI خود را به همراه یک عکس رنگی جدید ارائه دهید. در صورتی که بخواهید پاسپورت خود را تمدید کنید باید پاسپورت قبلی خود را به همرا داشته باشید. و آن را به متصدی ارائه دهید.

دریافت اقامت با ثبت شرکت در اسپانیا را به ما بسپارید…

مطالعه درباره اقامت تمکن مالی اسپانیا و اقامت گلدن ویزا اسپانیا

اشتراک گذاری این مقاله

ارسال نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.