اقامت خود حمایتی اسپانیا

اقامت خود حمایتی اسپانیا

اقامت خود حمایتی اسپانیا

اقامت خود حمایتی اسپانیا

شما درباره شرایط و مزایای اقامت خود حمایتی اسپانیا چه می‌دانید؟ اقامت در اسپانیا به عنوان یکی از مقاصد مهاجرتی محبوب، می‌تواند فرصتی مناسب برای آن دسته از افرادی باشد که در جستجوی زندگی بهتر و فرصت‌های شغلی و تحصیلی بهتر هستند.

اگر به دنبال راهی برای دریافت اقامت اسپانیا هستید در ادامه با ما همراه باشید…

موسسه مهاجرتی معتبر را چگونه شناسایی کنیم؟

همه چیز درباره ویزای شینگن

تمکن مالی به عنوان یکی از راه‌های ممکن برای اخذ اقامت در اسپانیا، به شما این امکان را می‌دهد که با تأمین شرایط مالی لازم، اقامتی طولانی‌مدت در این کشور برای خود برقرار کنید.

از صفر تا صد زندگی در اسپانیا را بدانید…

همه چیز درباره زندگی دانشجویی در اسپانیا و ارزان ترین شهر های اسپانیا برای زندگی

با داشتن تمکن مالی در اسپانیا، شما می‌توانید از تمامی فواید و مزایای این کشور بهره‌برداری کنید. اسپانیا با مناظر طبیعی زیبا، فرهنگ گوناگون، شهرهای جذاب و تاریخچه غنی، یک مقصد محبوب برای گردشگران و مهاجران است. با زندگی در اسپانیا، شما فرصتی دارید تا از این همه زیبایی‌ها و تنوع‌های فرهنگی و اجتماعی غنی این کشور لذت ببرید. اما دریافت ویزای اسپانیا از طریق تمکن مالی نیازمند رعایت شرایط و مراحل خاصی است. در اینجا، ویزای خود حمایتی به عنوان یکی از کم دردسرترین روش‌ها برای اخذ اقامت در اسپانیا مطرح می‌شود. اما برای موفقیت در این روش، لازم است تا با دقت و دانش کافی اقدامات لازم را انجام دهید.

جاذبه ها و طبیعت اسپانیا را بیشتر بشناسید…

قدیمی ترین شهر اسپانیا و ثروتمند ترین و فقیر ترین مناطق اسپانیا را بشناسید…

اقامت اسپانیا

منظور از ویزای خود حمایتی اسپانیا چیست؟

ویزای خود حمایتی اسپانیا یک نوع ویزا برای اقامت است که به افراد اجازه می‌دهد با ارائه اثبات تمکن مالی خود، در اسپانیا اقامت کنند. این ویزا به صاحب آن امکان می‌دهد بدون نیاز به پشتوانه شغلی یا پشتوانه تحصیلی در اسپانیا زندگی کند. بنابراین، فرد می‌تواند به صورت مستقل در اسپانیا زندگی کند، اما حق کار در این کشور را ندارد. برای دریافت ویزای خود حمایتی اسپانیا، شخص باید اثبات تمکن مالی خود را ارائه کند. این شامل ارائه مدارک مالی مانند حساب بانکی، گواهی درآمد، سرمایه یا دارایی‌های دیگر است که نشان دهنده توانایی افراد برای تامین هزینه‌های زندگی در اسپانیا می‌باشد.

همه چیز درباره جغرافیای اسپانیا و کشور های همسایه اسپانیا

گرانترین شهر های اسپانیا برای زندگی کدام ها هستند؟

یکی از مزایای ویزای خود حمایتی اسپانیا این است که افراد می‌توانند با ارائه شرایط مالی مورد نیاز برای اعضای خانواده خود نیز، آن‌ها را به همراه خود به اسپانیا بیاورند. همچنین، فرزندان افرادی که از این ویزا استفاده می‌کنند، می‌توانند به حق تحصیل رایگان در اسپانیا دست یابند. با ویزای خود حمایتی اسپانیا، فرد مجبور نیست تمام طول سال را در این کشور سپری کند. او می‌تواند در صورت نیاز، تنها برخی از ماه‌ها را در اسپانیا اقامت کرده و سپس ویزای خود را تمدید کند.

شهر های مهم اسپانیا را بشناسید

مشکلات زندگی در اسپانیا را بدانید، همچنین زیباترین شهر های اسپانیا را ببینید

مدارک لازم جهت اقامت تمکن مالی

درخواست ویزای خود حمایتی اسپانیا نیازمند ارائه مدارک زیر است:

۱. پاسپورت معتبر: پاسپورت شما باید حداقل یک سال اعتبار داشته و صفحات خالی برای ویزا و تمدید ویزا داشته باشد.

۲. عکس پاسپورتی: یک عکس پاسپورتی با مشخصات مشخص شده توسط سفارت اسپانیا.

انواع تفریحات در اسپانیا را بشناسید و بخوانید درباره معرفی کشور اسپانیا برای مهاجرت

بخوانید درباره دریافت ویزای اسپانیا همچنین بررسی اقتصاد اسپانیا

۳. اجاره‌نامه یا سند ملک مسکونی: شما باید اثبات کنید که یک ملک مسکونی در اسپانیا را اجاره یا خریداری کرده‌اید.

۴. شناسنامه و کارت ملی: شما و سایر اعضای خانواده‌تان باید شناسنامه و کارت ملی خود را همراه با ترجمه رسمی به زبان اسپانیایی ارائه کنید.

۵. گواهی عدم سوءپیشینه: شما باید گواهی عدم سوءپیشینه از مرجع مختص صادر کنید. این گواهی باید کمتر از 90 روز از تاریخ صدور آن گذشته باشد.

۶. گواهی سلامت جسمی و عقلی: شما باید گواهی سلامت جسمی و عقلی از یک پزشک صادر کنید. همچنین، این گواهی باید کمتر از 90 روز از تاریخ صدور آن گذشته باشد.

۷. بیمه‌نامه درمانی: شما باید بیمه‌نامه درمانی از یک شرکت بیمه معتبر اسپانیایی یا بین‌المللی با یک سال اعتبار ارائه دهید.

جهت دریافت راهنمای خرید ملک در اسپانیا کلیک کنید

همه چیز درباره کارآفرینی در اسپانیا و سیستم اموزشی اسپانیا

۸. فرم درخواست ویزا: شما باید فرم درخواست ویزا را که توسط سفارت اسپانیا ارائه شده، تکمیل کنید و به همراه سایر مدارک ارائه کنید.

۹. اسناد اثبات تمکن مالی: لازم است مدارکی مثل حساب بانکی، فیش حقوقی، اسناد سهام، سند املاک و دارایی‌های دیگر را که تمکن مالی شما را نشان می‌دهند، ارائه کنید.

۱۰. پرداخت هزینه صدور ویزا: شما باید هزینه‌ی صدور ویزا را بر اساس دستورالعمل‌های سفارت اسپانیا پرداخت کنید.

 ویزای خود حمایتی اسپانیا
ویزای خود حمایتی اسپانیا

مطالعه درباره راهنمای سفر به اسپانیا

امنیت کشور اسپانیا چگونه است؟

مراحل اقامت اسپانیا از طریق تمکن مالی

برای دریافت ویزای خود حمایتی اسپانیا از طریق تمکن مالی، باید مراحل زیر را طی کنید:

  • تهیه مدارک لازم: شامل تمام مدارکی که بالا ذکر شده است، به جز سند یا اجاره‌نامه ملک در اسپانیا.
  • گرفتن وقت سفارت: برای گرفتن وقت سفارت اسپانیا، ابتدا باید وقت کارگزاری BLS را آنلاین دریافت کنید و سپس در سفارت اسپانیا در تهران با مدارک لازم حاضر شوید.
  • ارسال مدارک و صدور ویزا: پس از حضور در سفارت اسپانیا، مدارک خود را به افسر مهاجرتی ارائه دهید و منتظر نتیجه ویزا باشید که به صورت ایمیل به شما اعلام می‌شود.
  • ورود به اسپانیا: اگر ویزای شما صادر شد، باید ظرف 90 روز از تاریخ صدور ویزا وارد اسپانیا شوید. در غیر این صورت، می‌توانید با رفع ایرادات، درخواست دوباره برای ویزا را ارسال کنید.
  • دریافت کارت اقامت: پس از ورود به اسپانیا، ظرف 30 روز باید برای دریافت کارت اقامت اقدام کنید.

مدت زمان کلی مراحل مهاجرت به اسپانیا از طریق تمکن مالی معمولاً بین 6 تا 9 ماه طول می‌کشد.

قوانین عجیب کشور اسپانیا  و همچنین مزایا و معایب زندگی در اسپانیا را بدانید را بدانید…

همه چیز درباره شرایط زندگی در اسپانیا و مهاجرت نوجوانان به اسپانیا

ویزای خود حمایتی اسپانیا

برای دریافت ویزای خود حمایتی اسپانیا متقاضی باید توانایی مالی حداقل 30,000 یورو را داشته باشد. اگر همراهانی در پرونده ویزای شما هستند، باید تمکن مالی بیشتری را اثبات کنید. به عبارتی باید درآمد ثابت ماهیانه حداقل 2,130 یورو داشته باشید. برای هر همراه، باید 532.52 یورو به این مبلغ اضافه شود. به علاوه باید قرارداد اجاره ملک در اسپانیا و عدم داشتن سابقه جنایی درخواست دهید و مدارک مربوطه را ارائه کنید و بیمه درمانی مناسب برای اقامت در اسپانیا داشته باشید. با اثبات تمکن مالی کافی، می‌توانید با اجاره ملکی با پرداخت ماهیانه 600 تا 800 یورو، وضعیت خود حمایتی در اسپانیا را برای اقامت در این کشور بدست آورید.

دریافت اقامت دائم بعد از 5 سال در اسپانیا  و بازار کار در اسپانیا چگونه است؟

همه چیز درباره هزینه های حمل و نقل در اسپانیا و تمدید اقامت سال اول در اسپانیا

مزایای تمکن مالی اسپانیا

تمکن مالی اسپانیا، یک راه کار ساده و موثر برای اخذ اقامت و بهره‌برداری از مزایای اقامت در این کشور است. با این روش، شما به سرمایه‌گذاری مستقیم نیازی ندارید و می‌توانید به راحتی به اقامت خود دست یابید. همچنین، با مزایایی مانند بیمه رایگان، تحصیل رایگان برای فرزندان و امکان سفر بدون ویزا، تمکن مالی اسپانیا به عنوان یک راه مناسب برای اخذ اقامت در این کشور بسیار مورد توجه برای افرادی است که به دنبال یک راه ساده و امن برای اقامت در اروپا هستند. یکی دیگر از مهم‌ترین مزایای تمکن مالی اسپانیا، عدم نیاز به سرمایه‌گذاری مستقیم در کشور مقصد است. در این روش، شما نیازی به سرمایه‌گذاری در اسپانیا ندارید و تنها با نشان دادن تمکن مالی خود می‌توانید اقامت خود را به دست آورید. این برای افرادی که نمی‌خواهند سرمایه‌گذاری زیادی انجام دهند یا نگرانی درباره ورود به بازار کار محلی دارند، بسیار مناسب است.

 هزینه های زندگی در اسپانیا را بدانید!

ویزای شینگن
ویزای شینگن

معایب و چالش‌های اقامت خود حمایتی اسپانیا

در این روش اقامتی، شما اجازه استخدام در شرکت‌ها را ندارید. بنابراین، اگر قصد کسب درآمد از طریق کار در اسپانیا را دارید، باید خودتان یک شرکت راه‌اندازی کنید یا در بیزنس مورد نظر سرمایه‌گذاری کنید. این ممکن است نیاز به منابع مالی و زمان بیشتری داشته و برای افراد جوان که تازه وارد بازار کار هستند، مناسب نباشد. یکی از معایب تمکن مالی اسپانیا، نیاز به حضور طولانی‌مدت در اسپانیا است. بر اساس شرایط تمکن مالی، شما باید حداقل 184 روز (6 ماه) در سال در خاک اسپانیا حضور داشته باشید. به عنوان مهاجر با ویزای تمکن مالی، شما ممکن است به تسهیلات مالی مانند وام های بانکی دسترسی نداشته باشید. بانک‌ها معمولاً نیازمند ثبت شرکت و تاریخچه مالی است که در این حالت شما به آنها دسترسی ندارید.

مهاجرت به اسپانیا از طریق پناهندگی ممکن است؟جهت دریافت اقامت با اجازه کار در اسپانیا کلیک کنید…

همه چیز درباره مهاجرت به اسپانیا از طریق ازدواج و مهاجرت تحصیلی به اسپانیا

اقامت اسپانیا
اقامت اسپانیا

سخن پایانی

در این مقاله، به بررسی اهمیت تمکن مالی در اخذ اقامت خود حمایتی اسپانیا پرداختیم. تمکن مالی به عنوان روشی سریع و بدون پیچیدگی برای اخذ اقامت در اسپانیا شناخته شده است. اما باید توجه داشت که در این فرآیند، جزئیاتی وجود دارد که بدون آگاهی کامل از آن‌ها، امکان اخذ ویزای خود حمایتی اسپانیا وجود ندارد. همچنین، حتی یک کمبود کوچک در ارائه مدارک می‌تواند باعث تاخیر چند ماهه در فرآیند صدور ویزا شود و این در نهایت به خسارت مالی شما خواهد بود، زیرا شما مجبور خواهید شد تمامی مدارک را مجدداً تهیه کنید.

دریافت اقامت با ثبت شرکت در اسپانیا را به ما بسپارید… بدانید درباره مهاجرت دندانپزشکان به اسپانیا

مطالعه درباره اقامت تمکن مالی اسپانیا و نحوه گرفتن پاسپورت در اسپانیا

بنابراین، اگر واقعاً قصد مهاجرت به اسپانیا از طریق تمکن مالی را دارید، بهتر است از ابتدای راه با کارشناسان مجموعه آسو گروپ همکاری کنید. مشاوران آسو گروپ در تمام مراحل اخذ ویزا، از گرفتن وقت سفارت و آماده‌سازی مدارک لازم تا اخذ ویزا و سفر به اسپانیا، همواره در کنار شما خواهند بود.

اقامت اسپانیا از طریق کارآفرینی

دریافت اقامت اسپانیا از طریق کارافرینی به معنای ایجاد یک کسب و کار موفق در این کشور است که منجر به ایجاد اشتغال و افزایش ارزش اقتصادی می‌شود. با این هدف، نیاز است شما یک بیزنس پلن قابل قبول ارائه داده و سرمایه‌گذاری مناسبی در این کسب و کار انجام دهید. پس از تأیید برنامه کارافرینی توسط مقامات مهاجرتی اسپانیا و انجام روال اداری و کاغذ بازی های لازم، ویزای مهاجرت و سپس اقامت برای شما صادر خواهد شد که به شما اجازه می‌دهد در این کشور مقیم شده و زندگی کرده و کسب و کار خود را اداره کنید. فراموش نکنید برای تحقق رویای زندگی در اروپا فقط کافیست با مشاورین آسو گروپ تماس بگیرید.

اقامت اسپانیا از طریق بیزنس پلن

<yoastmark class=

اقامت اسپانیا از طریق بیزنس پلن

مهاجرت به اسپانیا از طریق بیزنس پلن به این معناست که شما با ایجاد یک کسب و کار یا سرمایه‌گذاری در اسپانیا، می‌توانید ویزای مخصوص مهاجرت کسب کرده و در این کشور زندگی کنید. برای این منظور، باید یک طرح کسب و کار قابل قبول به همراه سرمایه‌گذاری مناسب ارائه دهید و شرایط مشخصی را برآورده کنید. پس از تأیید بیزنس پلن توسط مقامات مهاجرتی اسپانیا و انجام مراحل مربوطه، ویزای مهاجرت و سپس اقامت برای شما صادر می‌شود. شما میتوانید برای اطلاع از شرایط و کسب اطلاعات بیشتر از مشاورین گروه مهاجرتی و گردشگری آسو کمک بگیرید تا در سریع ترین زمان ممکن به ساده ترین روش، اقامت خود را دریافت نمایید.

اخذ اقامت گلدن ویزا اسپانیا

اقامت اسپانیا با ثبت شرکت

اگر قصد دریافت اقامت اسپانیا با ثبت شرکت را دارید میبایست شما با تأسیس یک شرکت در اسپانیا و تأیید اثر مثبت آن بر اقتصاد این کشور، می‌توانید ویزای مخصوص مهاجرت و سپس اقامت این کشور را کسب نمایید. برای این منظور باید شرکتی را ثبت کنید، سرمایه‌گذاری مناسبی در آن انجام دهید و معیارهای مشخصی را ارضا کنید. پس از تأیید اثر مثبت شرکت توسط مقامات مهاجرتی اسپانیا و انجام مراحل اداری و قانونی مربوطه، ویزای مهاجرت و سپس اقامت برای شما صادر می­گردد.

دیگران مطالعه میکنند:

دانلود pdf مقاله

اشتراک گذاری این مقاله

28 نظر

ارسال نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.