اقامت با اجازه کار در اسپانیا

اقامت با اجازه کار در اسپانیا

اقامت با اجازه کار در اسپانیا

اقامت با اجازه کار در اسپانیا

با توجه به اینکه بعضی از قسمت های اقتصادی اسپانیا با کمبود نیروی متخصص روبرو می باشند. ولی این نقص می تواند برای افرادی که متقاضی دریافت ویزای کار در اسپانیا هستند فرصت خوبی باشد.
در این مطلب شما را با اقامت با اجازه کار در اسپانیا و همچنین مدارک و مشاغل مورد نیاز برای دریافت ویزای کار در اسپانیا آشنا می کنیم.

اگر به دنبال راهی برای دریافت اقامت در اسپانیا هستید در ادامه با ما همراه باشید…

ویزای کار اسپانیا

ویزای کار اسپانیا به اتباع خارجی امکان اشتغال در کشور اسپانیا را می دهد. ولی اتباع کشورهای اتحادیه اروپایی نیازی به دریافت ویزای کار این کشور ندارند. این افراد به خودی خود اجازه کار در همه کشورهای حوزه شینگن را دارند.

معرفی کشور اسپانیا برای مهاجرت

انواع تفریحات در اسپانیا را بشناسید

شرایط دریافت ویزای کار اسپانیا

برای دریافت ویزای کار در ابتدا باید دعوتنامه کار داشته باشید. البته پیدا کردن کارفرمایی که بدون آنکه شما را حضوری ببیند. و برای شما دعوتنامه بفرستد کار راحتی نیست. ولی با در نظر گرفتن موارد زیر می توانید آسانتر این کار را انجام دهید.

چگونه دعوتنامه کار را بگیریم؟

– اگر با دنیای ارتباطات امروزی آشنایی دارید با استفاده از تلفن‌های هوشمند و از فن آوری ارتباطات برای پیدا کردن دوست ‌های اسپانیایی بهره ببرید و از آنها راهنمایی بگیرید.

بررسی اقتصاد اسپانیا برای مهاجرت

بخوانید درباره دریافت ویزای اسپانیا

– یک رزومه کامل و مناسب به زبان اسپانیایی اماده کنید. برای این کار نیاز نیست که به زبان اسپانیایی تسلط داشته باشید. فقط کافی است تا رزومه خود را به فارسی اماده کنید و برای ترجه آن به زبان اسپانیایی به دارالترجمه بسپارید. در نوشتن رزومه دقت کنید. تمامی مهارت هایی که دارید، سوابق شغلی و سوابق تحصیلی و هر نکته‌ای که فکر می کنید می تواند شما را به عنوان نیروی کار متخصص و کارامد معرفی کند را در رزومه خود درج کنید.

اقامت با اجازه کار در اسپانیا
اقامت با اجازه کار در اسپانیا

جهت دریافت راهنمای خرید ملک در اسپانیا کلیک کنید

سیستم اموزشی اسپانیا چگونه است؟

یادگیری زبان انگلیسی

در کنار دیگر مهارت هایی که تخصص دارید. همچنین می توانید به دنبال شغلی بگردید که نیاز به تسلط زبان انگلیسی دارد. بیشتر مردم اسپانیا به زبان مادری خود صحبت می‌کنند. و تحصیلات دانشگاهی در این کشور نرخ پایینی دارد. بنابراین یک رزومه به زبان انگلیسی و نیز درج کردن مهارت زبان انگلیسی خود در رزومه بسیار دارای اهمیت است و کارفرما را جذب می کند.

همه چیز درباره کارآفرینی در اسپانیا

مزایا و معایب زندگی در اسپانیا چیست؟

معافیت های گرفتن مجوز کار در اسپانیا

بعضی از متقاضیان بین المللی برای کار در اسپانیا نیازمند گرفتن ویزای کار این کشور هستند.اما نیازی به گرفتن مجوز کار ندارند و معاف هستند.متقاضیان بین المللی که از گرفتن مجوز کار معاف هستند میتوان به موارد زیر اشاره کرد:

  • متقاضیان دارای تحصیلات دانشگاهی در سطح دکترا، محققان و دانشمندان 
  • اساتید دانشگاه و پژوهشگران که ویزای کار را برای گسترش برنامه های فرهنگی و علمی در اسپانیا میگیرند
  • روزنامه نگاران،فرهنگیان و هنرمندان که برای اهداف خاص به اسپانیا سفر کاری میکنند
  • ان دسته از عضو های خاواده متقاضی که دارای مجوز کار اسپانیا هستند
  • نیروهای کاری مذهبی،کارگران اتحادیه کاربری و روحانیون

مطالعه درباره راهنمای سفر به اسپانیا

اقامت خود حمایتی اسپانیا چیست؟

روش های پیدا کردن شغل در اسپانیا

متنقاضیان کار در اسپانیا به خصوص ایرانی ها میتوانند از روش های زیر شغلی که متناسب با تجربه،حرفه کاری و تحصیلاتشون هست رو پیدا کنن:

سایت:

دو پلتفرم عالی برای پیدا کردن کار، لینکدین و فیسبوک هستند. که میتوانید از انها برای یافتن شغل مورد نظرتان استفاده نمایید.

اژانس های کاریابی:

از رایج ترین روش ها برای پیدا کردن شغل در اسپانیا میتوان به این دسته از اژانس ها اشاره کرد. که میتوانید انها را در سراسر این کشور یافته و از انها کمک بگیرید. کاری که این اژانس ها انجام میدهند این است که مشاغل را در وبسایت های خود و یا در تابلو های شغلی خارجی تبلیغ میکنند.شما میتوانید از دو کلمه کلیدی (اژانس استخدام) و یا (Agencia de Empleo) برای یافتن انها استفاده کنید.

امنیت کشور اسپانیا چگونه است؟

قوانین عجیب کشور اسپانیا را بدانید…

مطالعه درباره مهاجرت نوجوانان به اسپانیا

تابلو های شغلی:

یکی دیگر از روش های پیدا کردن شغل در اسپانیا تابلو های شغلی میباشند. در واقع تابلو های شغلی سایت هایی هستند که استخدام کنندگان و کارفرمایان،مشاغل را در انها میگذارند. شما میتوانید با استفاده از کلمه های کلیدی مانند شغل در اسپانیا یا اژانس استخدام اسپانیا شغل مورد نظر خود را پیدا کنید.

همه چیز درباره شرایط زندگی در اسپانیا

بازار کار در اسپانیا چگونه است؟

مهاجرت به اسپانیا از طریق پناهندگی ممکن است؟

مدت زمان گرفتن ویزای کار در اسپانیا

اگر شما به عنوان یک متقاضی بین المللی همه مدارک مورد نیاز و همچنین شرایط را داشته باشید، میتوانید بعد از 5 تا 15 ماه ویزای کار اسپانیا را اخذ نمایید.

همه چیز درباره هزینه های حمل و نقل در اسپانیا 

تمدید اقامت سال اول در اسپانیا چگونه انجام میشود؟

جهت دریافت اقامت با اجازه کار در اسپانیا کلیک کنید…

مدت زمان اعتبار ویزای کار اسپانیا

به طور کلی مدت این اعتبار یکسال میباشد، اما اگر متقاضی شرایط لازم را داشته باشد میتواند ان را تمدید کند. همچنین تا مدتی که متقاضی واجد شرایط میباشد میتواند این ویزا را تمدید کند. درنهایت بعد از 5 سال کار مستمر و 5 باز تمدید کردن این ویزا میتواند برای مجوز اقامت دائم اسپانیا درخواست بدهد.

همه چیز درباره مهاجرت دندانپزشکان به اسپانیا

دریافت اقامت با ثبت شرکت در اسپانیا را به ما بسپارید…

دریافت اقامت دائم بعد از 5 سال در اسپانیا چگونه است؟

گرفتن پاسپورت و تابعیت اسپانیا با ویزای کار

در صورتی که شرایط لازم را داشته باشید بعد از 5 سال که مجوز اقامت دائم اسپانیا را دریافت کردید، میتوانید تابعیت کشور اسپانیا را هم دریافت کنید.

از جمله شرایط مورد نیاز برای دریافت پاسپورت اسپانیا میتوان به موارد زیر اشاره کرد:

داشتن مدرک مهارت اسپانیایی و یا مسلط بودن به این زبان

دانستن قوانین شهروندی اسپانیا

دانستن فرهنگ و رسوم مردم اسپانیا

داشتن گواهی عدم سوء پیشینه و سابقه کیفری در کشور اسپانیا

مهاجرت به اسپانیا از طریق ازدواج ممکن است؟

گرفتن اقامت گلدن ویزا اسپانیا چگونه است؟

هزینه های زندگی در اسپانیا چگونه است؟

ویزای کار فریلنسری در اسپانیا

ویزای فریلنسری یا خوداشتغالی از دیگر ویزا های کاری در اسپانیا میباشد. برای گرفتن ویزای فریلنسری باید در ابتدا مجوز اقامت اسپانیا را گرفته و سپس برای گرفتن ویزای فریلنسری اقدام کنند. مدت زمان اعتبار ویزای فریلنسری در اسپانیا 1 سال است که قابلیت تمدید 2 ساله را دارا میباشد.

مهمترین شرایط برای گرفتن ویزای فریلنسری میتوان موارد زیر را نام برد:

سن بالاتر از 18 سال

نداشتن سابقه جرم و جنایت

داشتن صلاحیت حرفه ای و مهارت کاری

داشتن تمکن مالی کافی و به اندازه برای فریلنسری در اسپانیا

مطالعه درباره اقامت تمکن مالی اسپانیا

آیا مهاجرت به اسپانیا از طریق پناهندگی ممکن است؟

نحوه گرفتن پاسپورت در اسپانیا چگونه است؟

ویزای کار دانشجویی در اسپانیا

دانشجویانی که در حال تحصیل در اسپانیا هستند میتوانند با دریافت ویزای مجوز کار دانشجویی به انجام کار پاره وقت بپردازند. البته باید گفت دانشجویانی در اسپانیا میتوانند کار دانشجوی انجام دهند که در مقطع کارشناسی به بالا تحصیل میکنند، و برای دوره های اموزشی کمتر از 6 ماه مجوزی برای انجام کار صادر نخواهد شد. همچنین در اسپانیا مدت زمان انجام کار دانشجویی 20 ساعت در هفته است.

 

اشتراک گذاری این مقاله

40 نظر

ارسال نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

جستجو در سایت


دسته بندی


آخرین مقالات


برچسب ها


اخذ اقامت اسپانیا اسپانیا اقامت اقامت از طریق ازدواج اقامت از طریق تولد اقامت اسپانیا اقامت با اجازه کار در اسپانیا اقامت با ثبت شرکت در اسپانیا اقامت تحصیلی در اسپانیا اقامت تمکن مالی اسپانیا اقامت در اسپاینا اقامت گلدن ویزا اسپانیا انواع اقامت انواع ویزای تحصیلی بارسلونا بورسیه تحصیلی تمدید اقامت سال اول در اسپانیا تمدید پاسپورت اسپانیا دریافت اقامت اسپانیا دریافت اقامت دائم بعد از 5 سال در اسپانیا دریافت پاسپورت اسپانیا رفتار مردم اسپانیا با ایرانیان روش های اخذ اقامت اسپانیا زبان اسپانیایی زندگی دانشجویی در اسپانیا شرایط اقامت تحصیلی اسپانیا شرایط زندگی در اسپانیا مدارک مهاجرت تحصیلی مزایا و معایب زندگی در اسپانیا مزایای زندگی در اسپانیا مشکلات زندگی در اسپانیا معایب زندگی در اسپانیا مهاجرت مهاجرت به اسپانیا مهاجرت تحصیلی به اسپانیا نرخ بیکاری در اسپانیا هزینه اجاره خانه در اسپانیا هزینه خرید خانه در اسپانیا هزینه مسکن در اسپانیا هزینه های حمل و نقل در اسپانیا هزینه های زندگی در اسپانیا والنسیا ویزا و اقامت ویزای طلایی اسپانیا پاسپورت اسپانیا

آخرین پروژه ها


اقامت با ثبت شرکت در اسپانیا
اقامت تحصیلی اسپانیا
صومعه پدرالبس در اسپانیا
کلیسای ساگرادا فامیلیا در اسپانیا
کازامیلا در اسپانیا
کاخ سلطنتی در اسپانیا